Osazování truhlíků

Doručení květin po Praze - Freja.cz

Sesazování truhlíků, dekoračních nádob a mís.

Nabízíme Vám osázení truhlíků, květináčů, dekoračních nádob, mís, samozavlažovacích květináčů a nádob pro hydroponické pěstování. Poradíme Vám jaké vhodné aranžmá vybrat do interiéru tak do exteriéru.

Po zimním spánku se příroda začíná probouzet pomalu rašící trávou a první cibuloviny, které můžeme pozorovat jsou sněženky. Je ideální si po zimním období dopřát i nějakou jarní dekoraci na parapet, před vchodové dveře, na stůl a podobně.

V tom případě vám poradíme s výběrem hrnkových květin pro jarní a velikonoční období. Jarní sesazované truhlíky osazujeme cibulovinami (narcisy, hyacinty, tulipány, modřence, prvosenky atd.). Sesazované truhlíky můžeme doplnit jarními a velikonočními dekoracemi.Po jarním období je třeba odkvetlé rostliny vyměnit a pořídit si květiny, které nás budou těšit po celé letní období.

Na toto období je dostupný velmi široký sortiment balkónových rostlin a letniček. Od klasických pelargonií, fuksií, petunií, surfinií, lantán, aster a begonií až po méně známé jako je dvouzubec, nestařec, dužnatka, lobelka a mnoho dalších květin.V dalším období roku se dostáváme do podzimu, kdy se na naše sesazované dekorace mění do podzimních tónů.

Nádoby plné vřesů, vřesovců, chryzanthém, okrasných lilku a paprik doplněných sortimentem tykví, jeřabin, šípků, kaštanů a žaludů.

V zimním období, bychom Vám doporučovali do exteriéru vytvořit dekorace z jedlového chvojí doplněné cesmínou a širokým sortimentem zboží pro vánoční čas