Doručení květin

Doručení květin po Praze - Freja.cz

Ke každé objednávce přikládáme přáni zdarma, na které můžete napsat svůj text do kolonky v objednávce.

Doprava Váši kytici na adresu v přesně určený čas je zdarma při objednávce nad 2000,- Kč, při nákupu na menši částku cena doručení je 150,- Kč.

✅ Dodání mimo Prahu lze řešit individuálně.


Květiny doručujeme po Praze a okolí. Pokud potřebujete pomoc při výběru nebo rady, zavolejte nebo napište nám.

💌 kvetinarstvi.freja@gmail.com 

📲 +420 776 038 931

Rozvoz květin v Praze – v sobě skrývá romantiku i jistou dávku překvapení.

Víte, že službu rozvoz květin bere více jak 80% žen za velmi romantickou? Zajisté. Je to tak jednoduché, přesto geniální. Doručení květin je způsobem, jak v sobě ukázat romantika, říct, co máte na srdci a zároveň překvapit. S bohatým pugétem růží si pánové „vyžehlíte” kdejaký škraloup.

Květiny s doručením Praha jdou lásce naproti.

Květiny s doručením Praha představují možnost, jak jít lásce naproti – každý den i o víkendu. Není nic snazšího, než ukrýt tisíce slov a hordu emocí do krásné kytice rudých růží. Tak nešifrujte vaši omluvu v SMSkách, dešifrujte ji voňavým pugétem rozličných květů. Rozvoz květin Praha zajistí, že to pro kytice květin nebudete mít nikdy daleko.

Květiny na doručení stírají vzdálenost.

Květiny na doručení si vyberete, zavoláte nám a my je za vás doručíme kamkoliv. Rozvoz květin umožní být s vaší blízkou osobou v kontaktu jinak než přes telefon či po SMSkách. Květiny s doručením Praha stírají vzdálenost. Zavolejte nám třeba z Afriky a my vaší partnerce, která zůstala v Praze, doručíme krásnou kytici květin. Setřete vzdálenost a skrze rozvoz květin Praha jí ukažte, jak moc na ni myslíte, nehledě na kilometry.Květiny jí můžete poslat nejen domů, ale i do práce.

Rozvoz květin Praha může slíbit velké překvapení.

Víte, čím nás rozvoz květin den co den uchvacuje? Líbí se nám překvapené pohledy žen, kterým vaše květiny předáváme. Ve většině případů to totiž vůbec nečekají. O to větší radost z květin a ze vzkazu v pugétu mají. Vsadíte-li na naši službu rozvoz květin, můžeme vám kromě krásné kytice květin slíbit i velké překvapení toho, koho máte rádi.
Tak buďte za romantika, projevte své city, ujistěte svou partnerku o bezmezné lásce k ní, kyticí květin jí pozvěte na rande, vyžehlete hádku, pugét květin nechte poslat babičce. Komu květiny necháte poslat je vaše věc. Doručení květin zase ta naše.

Doručení květin v sobě skrývá jistou romantiku. S námi vhodný okamžik nepropásnete.