Nafukování balónků

Nafukování balónků - Freja.cz

Rozveselte své blízké nafukovacími balónky!

Pugét voňavých květin udělá radost snad každému obdarovanému, občas ale dostatečně nevyjadřuje všechny emoce, které toužíte sdělit. Právě proto nyní internetové květinářství Freja nabízí i jedinečné dárky v podobě nafukovacích balónků plněných héliem, které lze objednat spolu s květinami.

Popusťte uzdu své fantazii

Máte pocit, že nafukovací balónky jsou trochu moc dětinské? Naopak! Představují skvělý způsob, jak někomu zlepšit den. Už jen pouhý pohled na ně vyčaruje mnoha lidem úsměv na tváři. Hodí se navíc k téměř každé příležitosti. Lze je poslat spolu s květinou k výročí sňatku, ke svátku i k narozeninám, jako dárek k úspěšnému ukončení studia, jako gratulaci k narození miminka, nebo třeba jen tak, pro radost.

Své sdělení můžete podtrhnout i výběrem samotného balónku. Internetové květinářství Freja totiž nabízí hned několik variant balónků – k dispozici jsou rozličné barvy, materiály i tvary. Je tak jen na vás, jestli sáhnete po klasických metalických či pastelových balóncích, po moderních stříbrných, nebo třeba po těch zamilovaných, které mají tvar srdce.

Rozdávejte radost pomocí několika kliknutí

Naše internetové stránky fungují naprosto intuitivně – z přehledné nabídky květin si vyberete tu, která nejlépe vyhovuje vašim představám, vložíte ji do virtuálního košíku a zaplatíte. Nebo tak to alespoň fungovalo až doposud. Nově totiž nemusíte skončit u výběru pugétu, protože k dispozici jsou i další dárky, o které lze vaši zásilku ještě obohatit.

Nafukovací balónky si vyberete stejně snadno, jako kytici. V příslušné kategorii si díky kvalitním fotografiím prostě jen zvolíte takové, které se vám budou k vaší květinové objednávce hodit nejvíce. Klidně můžete vybrat i víc druhů, fantazii se meze nekladou. Před potvrzením nákupu už jen uvedete, kolik nafukovacích balónků si přejete. Poté již nezbývá nic jiného, než čekat, až vaše zásilka dorazí na místo určení.

Jakmile totiž odešlete a uhradíte objednávku, spustíte rychlý proces jejího odbavení. Zručné květinářky, které v obchodě Freja pracují, vytvoří z čerstvých květin přesně takovou kytici, jakou jste si objednali. Další zaměstnanci mezitím připraví balónky a nafouknou je héliem, aby se vznášely. Vzápětí si zásilku vyzvedne kurýr, který ji doručí kamkoliv po Praze. Výhodou je i to, že za doručení zásilky si nic neúčtujeme!


Vyberte si balónky